Pizza pece Fontana Forni

Grilovací sezóna se pomalu, ale jistě rozbíhá a to je ideální čas, podívat se blíže na novinku v našem sortimentu - produkty italského výrobce Fontana Forni.

Primárně se společnost Fontana Forni zabývá výrobou pizza pecí... sortiment tvoří pece na dřevo, pece na plyn a je možná i kombinace obojího tzv. kombinované vaření.

V nabídce naleznete malé pece pro přípravu pokrmů pro 2 strávníky, až po velké pece, které jsou schopné připravit pokrmy současně až pro 8 strávníků!

Pizza pece jsou nejen skvělým pomocníkem při letním vaření, pečení a grilování... ale zároveň budou díky svému provedení perfektně vypadat na Vaší zahradě nebo terase, o čem svědčí i ocenění získané pro pec Piero v soutěži Good Design Award.

Začátkem února získala rodinná firma Fontana Forni ocenění na poli designu se svou pizza pecí Piero. V soutěži Good Design Award se nehodnotil pouze vzhled, ale porotci brali v potaz jak estetiku, tak funkčnost. Hlavními benefity Piera je totiž jeho kompaktnost a možnost kombinování dřeva a plynu k topení, což z něj dělá nenahraditelného pomocníka ke každodennímu vaření.

Inspirací pro vytvoření Piera byly tradiční pizza pece, které využívaly dřeva jako paliva. Aby se však pizza pec hodila do dnešní doby, Fontana Forni jí vdechla mladistvý a ikonický vzhled společně s možností topení plynem.

Piero sází na elegantní design a svoji funkčnost také opírá o možnost duálního provedení – s nebo bez koleček. 4 masivní nohy vyrobeny z oceli se staly poznávacím znakem Piera. Ostatní části jsou vyrobeny z odlehčených materiálů, díky čemuž se stal Piero oprávněně vítězem soutěže. Současně byl kladen důraz na ovládací prvky této pizza pece, aby si zachovaly jak funkčnost, tak moderní vzhled.

 

 

Zpět do obchodu