Skantherm ELEMENTS - sestavte si originální krbová kamna

Skantherm Elements představují patentovanou modulární sestavu krbových kamen a volitelných přídavných elementů. V tomto případě jde o velmi moderní krbová kamna s širokou škálou kombinací jednotlivých modulů a topenišť.

Je libo čelní, rohové, kulaté, průhledové prosklení..? Vše je možné :-) Doplněné o boxy v šířkách 40cm nebo 60cm vzniká originální kus Vašeho interiéru. Boxy mohou být volné, průhledové, s pevným čelem nebo se zásuvkou. Sestavu lze doplnit koženými poduškami, díky kterým vznikne pohodlné posezení.

Můžete volit orientaci rohu kamen, pozici pantů a samozřejmě výšku a celkovou velikost krbových kamen (dle počtu a velikosti přídavných elementů). Díky tomu je téměř každá sestava krbových kamen Elements jedinečná a originální. 

Systém Elements je modulární, takže kromě rohových kamen jsou k dispozici krbová kamna kulatá, velká moderní krbová kamna a malá krbová kamna. 

Doplněním termokamenů Skantherm, získáte další přidanou hodnotu ve formě sálání tepla z kamen i dlouho po vyhasnutí plamene.

http://www.toptevkamnech.cz/krbova-kamna-skantherm-elements/

Zpět do obchodu