Krbová kamna Sone 01 bílá keramika s reliéfem

Moderní krbová kamna

Na objednávku
Značka: Romotop
43 890 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 138 kg
Cena bez DPH: 36 273 Kč
Cena s 15% DPH: 41 714 Kč
Krbová kamna Sone 01 bílá keramika s reliéfem
ZDARMAZDARMA

Velice zajímavé proporce krbových kamen SONE 01 s bílou keramikou a reliéfem na ní a společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Krbová kamna umožňují zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany oplachuje proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Hloubka: 398 mm

Výška kamen: 1071 mm

Výška dvířek: 678 mm

Šířka kamen: 630 mm

Hmotnost: 138 kg

Regulovatelný výkon: 3,0-7,8 kW

Průměr kouřovodu: 150 mm

Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): 125 mm

Výška osy zadního vývodu: 938 mm

Provozní tah: 11 Pa

Účinnost: 83,5 %

Průměrná spotřeba dřeva: 1,6 kg

Český výrobce kvalitních krbových kamen s tradicí - to je ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. Keramická kamna vám nabídnou víc barevných možností, milovníky jiných materiálů potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká, ale také rohová krbová kamna, díky modelům s velkými dvířky a prostorným topeništěm si naplno užijete uklidňující pohled do ohniště. Co se týče technologií, pracujeme na nich více než 30 let. Proto je ovládání krbových kamen ROMOTOP intuitivní a nenáročné, samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů. Už pomalu slyšíte zvuky praskání dřeva a představujete si, jak budete u kamen trávit večery? Ujasněte si důležité parametry a pusťte se do výběru.

Zpět do obchodu