Krbová kamna Skantherm Merano

Moderní akumulační krbová kamna

Na objednávku. Cena od
Značka: Skantherm
96 569 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 5 let
Hmotnost: dle vybraného typu
Výkon: 6 kW
Kouřovod: 150 mm
Krbová kamna Skantherm Merano
ZDARMAZDARMA

KONEČNÁ CENA NA VYŽÁDÁNÍ, DLE VYBRANÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ A BAREVNÉHO PROVEDENÍ.

Oheň je skromný. Dokonce plamen malé svíčky rozsvítí a zahřeje naši duši. Krbová kamna Merano nepotřebují mnoho prostoru pro vytvoření našeho pohodlí. Díky své kompaktní velikosti a hloubce pouhých 43 cm jsou perfektním obývacím doplňkem do menších místností. Jejich elegantní design a pečlivě důmyslně propracované detaily jsou k dispozici v mnoha variantách: v nadčasové oceli, v klasickém mastku, v elegantním pískovci nebo ručně vyrobené kachlové keramice.

Skantherm termokameny

Osvědčený systém uložení termokamenů Skantherm je integrován v případě vašeho přání. Tyto kameny udržují příjemné teplo ještě několik hodin poté, co oheň dohořel. Pomáhají tak šetřit náklady na vytápění.

Rozmanité možnosti provedení

Tento model je k dispozici v mnoha variantách: v nestárnoucí oceli, v klasickém mastku, v elegantním pískovci nebo z ručně vyráběných kachlí.

Neomezený pohled na plameny

Díky sofistikovanému oplachování skla, vzduch proudí přímo přes sklo kamen, čímž brání většímu zanášení sazemi a dává vám tak jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Moderní spalování terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Skantherm dosáhnout nadprůměrné výkonnosti a nejnižších emisních hodnot.

Regulátor spalovacího vzduchu

Všechny typy krbových kamen Skantherm mají nerezové, velmi kvalitně zpracované regulátory vzduchu, pro jemné ovládání přívodu vzduchu. Tím je zajištěno účinné spalování a nízká spotřeba dřeva. Kamna Merano jsou navržena i pro provoz na hnědé uhlí.

Izolovaná dvěřní klika

Většina modelů Skantherm má dveřní kliku, která se během provozu téměř neohřeje, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic. Vysoká kvalita zpracování je vidět i při manipulaci – díky vícebodovému zámku dveří nabízejí Merano vysokou těsnost.

Možnost připojení externího vzduchu

Kamna Merano byla testována s externím přívodem vzduchu a brzy budou certifikovány DIBt (Deutsches Institut für Bautechnik). Především díky pevné konstrukci a vlastnímu zámku dvířek je možné kamna použít v nízkoenergetických a pasivních domech (s rekuperací a podtlakem).

 

  • Topný výkon: 2,9 – 6,5 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu součástí dodávky
  • Volitelný tepelný akumulátor může být integrován s hmotností do 100 kg pro ocelové provedení a s hmotností do 45 kg pro kámen a keramiku
  • Moderní spalování terciálního vzduchu
  • certifikováno RLU certifikátem pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech s rekuperací a podtlakem (institutem DIBt, Deutsches Institut für Bautechnik)
  • Ideální ke zdi nebo do rohu
  • Chladná klika během provozu
  • Pouhých 10 cm bezpečnostní vzdálenost od zdi a 15 cm pro variantu s integrovanými termokameny
Materiál ocel / kámen / keramika
Barva těla šedá, volitelně hluboká černá nebo hnědá
Jmenovitý tepelný výkon 6 kW
Topný výkon 2,9 – 6,5 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo vzadu
Stupeň účinnosti 84,1%
Prašnost 18 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Nezávislý přívod vzduchu (DIBt) ano
Hmotnost (ocel/kámen/keramika) 135/200/140 kg

Skantherm je přední německý výrobce krbových kamen, jejichž design vytváří vyjímeční designéři z celé Evropy.

Proto Skantherm získal za svá moderní krbová kamna mnoho významných designových ocenění.

Sortiment Skantherm zahrnuje různorodé modely jako rohová krbová kamna, otočná krbová kamna, moderní krbová kamna, akumulační kamna, malá krbová kamna, krbová kamna kulatá a další.

Nový modulární systém krbových kamen Elements vám umožňuje sestavit si svá vlastní moderní krbová kamna, kombinací různých krbových kamen a přídavných elementů.

Domluvte si schůzku... modulární systém krbových kamen Elements a krbová kamna Skantherm vám předvedeme a poradíme s volbou vhodné sestavy.

Ceny jsou pouze orientační a konečná cena bude upřesněna, až po výběru konkrétní sestavy.

 

Zpět do obchodu