Krbová kamna Skantherm Elements Rund

Modulární sestava krbových kamen

Na objednávku. Cena od
Značka: Skantherm
137 983 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 5 let
Hmotnost: dle vybrané sestavy
Výkon: 6,1 kW
Kouřovod: 150 mm
Krbová kamna Skantherm Elements Rund
ZDARMAZDARMA

KONEČNÁ CENA JE NA VYŽÁDÁNÍ DLE ZVOLENÉ KRBOVÉ SESTAVY.

Skantherm Elements Rund představují kulatou variantu krbové komory patentovaného modulárního systému krbových kamen a volitelných přídavných elementů. Krbová kamna kulatá jsou ideální varinatou moderních krbových kamen, vhodných do nejrůznějších typů interiérů. Půlkulaté sklo kamen dovoluje pozorovat hru plamenů z velmi širokých úhlů. Pokud by to nestačilo, krbová kamna Rund mohou být v otočné variantě. Pozice dveřních pantů kamen je vždy vlevo. Volit můžete jako vždy výšku a celkovou velikost krbových kamen (dle počtu a velikosti přídavných elementů). Díky tomu může být téměř každá sestava krbových kamen Elements Rund jedinečná a originální. Nově jsou krbová kamna Elements k dispozici také ve stříbrno-šedé barvě Platin (a standardní černé "Skantherm Deep Black").

Designová krbová kamna - vzhled dle Vašeho vkusu

Skantherm Elements Rund představují moderní kulatý model krbových kamen s možností sestavit si jejich vlastní podobu. Jen na vás záleží, jak budou kamna vysoká, zda budou otočná, s akumulací nebo bez. Zda bude kouřovod skrytý, nebo přiznaný. V jaké výšce bude zaústění nebo přívod vzduchu. Je komín na straně od krbových kamen? Nevadí, kouřovod a přívod vzduchu můžete vést v přídaných elementech na bocích i horizontálně! Elements jsou prostě nejlepší krbová kamna. :-)

Akumulační kamna

Elements Rund mohou fugovat také jako akumulační krbová kamna. Osvědčený systém akumulačních kamenů Skantherm Thermostone je integrován na vaše přání. Termokameny udržují příjemné teplo, které je v nich uložené ještě několik hodin poté, co oheň dohořel. Pomáhají tak šetřit náklady na vytápění. Akumualční krbová kamna Rund mohou obsahovat až 160 kg akumulačních kamenů Thermostone.

Odnímatelný revizní plát

Revize těchto kamen je velmi snadná, protože revizní plechy lze snadno a kdykoliv otevřít.

Neomezený pohled na plameny

Díky sofistikovanému oplachování skla, vzduch proudí přímo přes sklo kamen, čímž brání většímu zanášení sazemi a dává vám tak jedinečný pohled na plameny po celou dobu hoření. Moderní spalování terciálního vzduchu umožňuje krbovým kamnům Skantherm dosáhnout nadprůměrné výkonnosti a nejnižších emisních hodnot.

Potištěný skleněný panel

Elements Rund mají elegantní, černě potištěný, panel na skle spalovací komory.

Izolovaná dveřní klika

Většina modelů Skantherm má dveřní kliku, která se během hoření zahřívá jen minimálně, což vám umožní otvírat dvířka i bez rukavic. Vysoká kvalita zpracování je vidět během zavírání – díky dvoubodovému zámku dveří nabízejí krbová kamna Elements vysokou těsnost.

Možnost připojení externího vzduchu

Kamna Elements Rund byla testována s nezávislým přívodem vzduchu a jsou certifikovány DIBt (Deutsches Institut für Bautechnik). Díky pevné konstrukci a speciálnímu zámku dvířek jdou kamna použít v nízkoenergetických nebo pasivních domech (s rekuperací a podtlakem).

Krytý regulátor spalovacího vzduchu

Spalovací vzduch může být díky skrytému regulátoru ovládán velmi citlivě. To zajišťuje účinné spalování a nízkou spotřebu dřeva. Kamna Elements jsou navržena i pro spalování hnědého uhlí.

Otočná krbová kamna (dokonce s nezávislým přívodem vzduchu)

Elements Rund jsou volitelně k dostání jako otočná krbová kamna o 180° (další možnosti otáčení na vyžádání).

Dřevěná zásuvka

Volitelně mohou být do přídavných boxů integrovány dřevěné zásuvky s dvířky typu Tip-On.

Nastavitelné nožičky

Nastavitelné nožičky (volitelně) umožňují dokonalé vyrovnání krbových kamen.

Kožené podušky

Pokud budete využívat elementy i k odpočinku a posezení, mohou být doplněny o kvalitní kožené podušky v různých velikostech.

 

  • Topný výkon: 6,1 kW, ideální pro malé a středně velké místnosti
  • Přípojka externího spalovacího vzduchu
  • Moderní spalování terciálního vzduchu
  • Volitelně mohou být integrovány termokameny pro dlouhotrvající teplo
  • Spalovací komora otočná o 180°
  • Skladovací prvky – boxy – jsou k dispozici ve dvou různých šířkách (40,0 / 60,3 cm)
  • certifikováno RLU certifikátem pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech s rekuperací a podtlakem (institutem DIBt, (Deutsches Institut für Bautechnik)
Materiál ocel
Barva těla hluboká černá (Deep Black) nebo stříbrná (Platinum)
Jmenovitý tepelný výkon 6,1 kW
Vývod kouřovodu nahoře nebo na boku/vzadu (z prvku nad spalovací komorou)
Stupeň účinnosti 80%
Prašnost < 40 mg/Nm3 (13% O2)
Terciální vzduch ano
Externí spalovací vzduch ano
Izolovaná dveřní klika ano
Nezávislý přívod vzduchu (DIBt) ano
Hmotnost (spalovací komora/box/velký box) 130/18/24 kg

Skantherm je přední německý výrobce krbových kamen, jejichž design vytváří vyjímeční designéři z celé Evropy.

Proto Skantherm získal za svá moderní krbová kamna mnoho významných designových ocenění.

Sortiment Skantherm zahrnuje různorodé modely jako rohová krbová kamna, otočná krbová kamna, moderní krbová kamna, akumulační kamna, malá krbová kamna, krbová kamna kulatá a další.

Nový modulární systém krbových kamen Elements vám umožňuje sestavit si svá vlastní moderní krbová kamna, kombinací různých krbových kamen a přídavných elementů.

Domluvte si schůzku... modulární systém krbových kamen Elements a krbová kamna Skantherm vám předvedeme a poradíme s volbou vhodné sestavy.

Ceny jsou pouze orientační a konečná cena bude upřesněna, až po výběru konkrétní sestavy.

 

Zpět do obchodu