Neohodnoceno

Krbová kamna Romotop Stromboli N 01 kámen

Moderní krbová kamna

Na objednávku
Značka: Romotop
39 900 Kč
Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 225 kg
Cena bez DPH: 32 975 Kč
Cena s 15% DPH: 37 921 Kč
Krbová kamna Romotop Stromboli N 01 kámen
ZDARMAZDARMA

Velkoryse prostorné topeniště umístěné na elegantní noze a otočný mechanismus krbových kamen STROMBOLI N dávají možnost cítit sálající teplo ve všech koutech místnosti.

Krbová kamna perfektně padnou do moderních interiérů. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.  Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů. 

Výška: 1073 mm

Šířka: 666 mm

Hloubka: 475 mm

Hmotnost: 225 kg

Regulovatelný výkon: 3,0-7,8 kW

Průměr kouřovodu: 150 mm

Průměr centr. přívod vzduchu (CPV): 125 mm

Provozní tah: 12 Pa

Účinnost: 80,1 %

Průměrná spotřeba dřeva: 1,7 kg/h

Co o sobě říká výrobce... ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. Keramická kamna vám nabídnou víc barevných možností, milovníky jiných materiálů potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká, ale také rohová krbová kamna, díky modelům s velkými dvířky a prostorným topeništěm si naplno užijete uklidňující pohled do ohniště. Co se týče technologií, pracujeme na nich více než 30 let. Proto je ovládání krbových kamen ROMOTOP intuitivní a nenáročné, samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů. Už pomalu slyšíte zvuky praskání dřeva a představujete si, jak budete u kamen trávit večery? Ujasněte si důležité parametry a pusťte se do výběru.