Krbová kamna Navia 03 plech

Moderní krbová kamna

Na objednávku
Značka: Romotop
35 090 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 142 kg
Cena bez DPH: 29 000Kč
Cena s 15% DPH: 33 350 Kč
Krbová kamna Navia 03 plech
ZDARMAZDARMA

Dokonalé sladění všech rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově velké čelní sklo zprostředkovává krásný pohled do ohně.

Krbová kamna NAVIA jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního kouřovodu. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek oplachováno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Hloubka: 374 mm

Výška kamen: 840 mm

Výška dvířek: 588 mm

Šířka kamen: 787 mm

Hmotnost: 142 kg

Regulovatelný výkon: 3,0-7,8 kW

Průměr kouřovodu: 150 mm

Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): 125 mm

Výška osy zadního vývodu: 729 mm

Provozní tah: 11 Pa

Účinnost: 83,5 %

Průměrná spotřeba dřeva: 1,6 kg

Český výrobce kvalitních krbových kamen s tradicí - to je ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. Keramická kamna vám nabídnou víc barevných možností, milovníky jiných materiálů potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká, ale také rohová krbová kamna, díky modelům s velkými dvířky a prostorným topeništěm si naplno užijete uklidňující pohled do ohniště. Co se týče technologií, pracujeme na nich více než 30 let. Proto je ovládání krbových kamen ROMOTOP intuitivní a nenáročné, samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů. Už pomalu slyšíte zvuky praskání dřeva a představujete si, jak budete u kamen trávit večery? Ujasněte si důležité parametry a pusťte se do výběru.

Zpět do obchodu