Krbová kamna Laredo F 02 kámen

Moderní krbová kamna

Na objednávku
Značka: Romotop
36 190 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 158 kg
Cena bez DPH: 29 909 Kč
Cena s 15% DPH: 34 395 Kč
Krbová kamna Laredo F 02 kámen
ZDARMAZDARMA

Jestli hledáte perfektního společníka pro dlouhé zimní večery, jsou krbová kamna LAREDO F 02 s kamenným obkladem výbornou volbou.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka krbových kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek oplachováno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. 

Hloubka: 318 mm

Výška kamen: 996 mm

Šířka kamen: 520 mm

Hmotnost: 158 kg

Regulovatelný výkon: 2 - 6,5 kW

Průměr kouřovodu: 150 mm

Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): 125 mm

Výška osy zadního vývodu: 863 mm

Provozní tah: 12 Pa

Účinnost: 80,5 %

Průměrná spotřeba dřeva: 1,2 kg

Český výrobce kvalitních krbových kamen s tradicí - to je ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. Keramická kamna vám nabídnou víc barevných možností, milovníky jiných materiálů potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká, ale také rohová krbová kamna, díky modelům s velkými dvířky a prostorným topeništěm si naplno užijete uklidňující pohled do ohniště. Co se týče technologií, pracujeme na nich více než 30 let. Proto je ovládání krbových kamen ROMOTOP intuitivní a nenáročné, samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů. Už pomalu slyšíte zvuky praskání dřeva a představujete si, jak budete u kamen trávit večery? Ujasněte si důležité parametry a pusťte se do výběru.

Zpět do obchodu