Krbová kamna Laredo 03 plech

Moderní krbová kamna

Na objednávku
Značka: Romotop
35 090 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 119 kg
Cena bez DPH: 29 000 Kč
Cena s 15% DPH: 33 350 Kč
Krbová kamna Laredo 03 plech
ZDARMAZDARMA

Sklo po celé ploše dvířek dává krbovým kamnům LAREDO 03 punc přitažlivosti a jedinečnosti. Plechové provedení je vhodné takřka do každého interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem centrálního přívodu externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek oplachováno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Design umocňují celoskleněná dvířka kamen.

Výška: 974 mm

Šířka: 528 mm

Hloubka: 398 mm

Hmotnost: 119 kg

Regulovatelný výkon: 2,0-6,5 kW

Průměr kouřovodu: 150 mm

Průměr centr. přívodu vzduchu (CPV): 120 mm

Výška osy zadního vývodu: 863 mm

Provozní tah: 12 Pa

Účinnost: 80,5 %

Průměrná spotřeba dřeva: 1,2 kg/h

Český výrobce kvalitních krbových kamen s tradicí - to je ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. Keramická kamna vám nabídnou víc barevných možností, milovníky jiných materiálů potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká, ale také rohová krbová kamna, díky modelům s velkými dvířky a prostorným topeništěm si naplno užijete uklidňující pohled do ohniště. Co se týče technologií, pracujeme na nich více než 30 let. Proto je ovládání krbových kamen ROMOTOP intuitivní a nenáročné, samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů. Už pomalu slyšíte zvuky praskání dřeva a představujete si, jak budete u kamen trávit večery? Ujasněte si důležité parametry a pusťte se do výběru.

Zpět do obchodu