Krbová kamna Charnwood Aire 5

Moderní krbová kamna

Skladem
Značka: Charnwood
47 330 Kč
Kategorie: Krbová kamna a sporáky
Záruka: 10 let
Cena bez DPH: 39 116 Kč
Krbová kamna Charnwood Aire 5
ZDARMAZDARMA
  • Poslední model z dílny Charnwood nabízí zatím největší pohled na plápolající oheň velkými prosklenými dvířky.
  • Charnwood Aire dodává do místnosti pohodlných 2-5kW tepla s křišťálově čistým sklem a pozoruhodnou ovladatelností. Kamna se díky svému malému výkonu velmi hodí do nizkoenergetických domů. Záměrně navržené tak, aby maximalizoval pohled na oheň.
  • Můžete vybírat s podstavcem pro uložení dřeva nebo bez podstavce kdy se kamna například dají zasunout do menšího otvoru (původní krb či nika).
  • Aire obsahuje unikátní technologii spalování BLU od společnosti Charnwood, která není jen velkým vylepšením nových standardů pro ekodesign 2022, ale zároveň splňuje limity výjimek Defra, umožňující čisté a bezpečné spalování dřeva v oblastech omezujících topení.
  • Model s podstavcem pro uložení dřeva.
Min. - Max. výkon: 2 - 7 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Nominální výkon: 5 kW
Účinnost: 84 %

Nejsou to obyčejná kamna. Britská rodinná firma z pohádkového prostředí ostrova Wight byla založena v roce 1972, kdy Alfred Wels otevřeli malý inženýrský podnik na výrobu krbových kamen. Nyní je CHARNWOOD nejstarší britský výrobce kamen na dřevo. Již tři generace rodinný podnik, který je náležitě hrdý, že více než 150 zaměstnanců je ve firmě déle než 25 let. Také tento faktor stojí za opravdu skvělým zpracováním všech detailů. Řeklo by se poctivá britská rodinná firma.

Zpět do obchodu