Big Green Egg Large zahradní keramický gril

Střední venkovní keramický gril

Skladem
Značka: Big Green Egg
47 136 Kč
Kategorie: Zahradní grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 73 kg
Cena bez DPH: 38 955 Kč
Big Green Egg Large zahradní keramický gril
ZDARMAZDARMA

Mnohostranné využití a nekonečné možnosti úpravy pokrmů pomocí grilů Big Green Egg posunul tento model Large ještě o úroveň výš. Nejprodávanější model totiž poskytuje neuvěřitelný prostor.

S Big Green Egg Large získáte dost místa na vaření až pro 8 lidí a klidně pro ně připravíte dokonalou hostinu plnou různých chutí. Díky regulačnímu komínku můžete snadno měnit teplotu a během jediného hodování vystřídat grilování, uzení, pečení i zdravé vaření v páře. Od polévky přes hlavní chod až po dezert jsou maximální kulinářské zážitky zaručeny.

  • vlastní keramický gril Big Green Egg s kovovou obručí a madlem
  • litinový komínek pro regulaci tahu vzduchu
  • teploměr ve víku
  • ocelový grilovací rošt
  • keramická vnitřní vložka a topeniště
  • litinový palivový rošt
  • rošt o průměru 46 cm
  • varná plocha 1.688 cm2
  • váha 73 kg
  • výška 84 cm

V zahradním grilu Big Green Egg Large můžete regulovat teplotu v rozmezí od 70 °C do 350 °C, i když je venkovní teplota hluboko pod bodem mrazu. V důsledku vysoké tepelné izolace keramiky vnější teploty nijak neovlivní žár uvnitř, který tak ani neproniká na povrch. 

I proto je model Large právem nejoblíbenějším členem rodiny Big Green Egg. 

Společnost Big Green Egg zahájila svou činnost v roce 1974 v Atlantě (USA). Keramické grily Big Green Egg jsou v oblasti venkovního grilování skutečně revoluční. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné keramiky, která je vyrobena na základě zkušeností a patentů americké vesmírné agentury NASA. Princip, na kterém je keramický gril založen, je starý více než 3000 let a pochází z východní Asie, kde je znám pod názvem kamado. Jednalo se o hliněnou pec vejčitého tvaru. Od té doby se však jeho celkový systém rapidně změnil. Na rozdíl od jedné univerzální velikosti je dnes vyráběn v sedmi velikostech. To umožňuje zákazníkovi vybrat si pro něj tu nejlepší variantu. Další výhodou je, že grily Big Green Egg lze využívat po celý rok, za všech klimatických podmínek, nehledě na to, jestli je venku mráz či déšť. Ochranná vrchní glazura navíc garantuje dlouhou životnost produktu. Barva nebledne, neloupe se a nemění barvu. 

Grily Big Green Egg jsou snadné na obsluhu, dosahují perfektních výsledků co do přípravy potravin a jejich následné čištění je velmi jednoduché.

Zpět do obchodu